В Мариуполе выбрали лучших специалистов в области образования - определили ТОП-50 учителей Приазовья.
Среди 190 педагогов, которые подали заявки на участие в конкурсе «Найкращі вчителі Приазов'я - 2019», общественное жюри определило 50 полуфиналистов.
Конкурс становится хорошей традицией и проводится второй год подряд при поддержке Группы Метинвест.
По словам координатора конкурса «Найкращі вчителі Приазов'я - 2019» Виктории Кошмановой, конкурс направлен на объединение педагогов и развитие их идей в Мариуполе.
«Мне очень понравился ответ одного из педагогов начальных классов, который принял участие в этом конкурсе. Она сказала, что именно благодаря инициативе Метинвест Холдинга в Мариуполе формируется такое сообщество единомышленников-педагогов, которые заинтересованы в развитии образования в городе. Я хочу, чтобы люди, которые имеют опыт и готовы чем-то поделиться, объединялись и в дальнейшем развивали идеи педагогов Мариуполя», - подчеркнула Виктория Кошманова.
В список ТОП-50 вошли:
1 | Супрунюк Олександра Олександрівна | Маріупольський електромеханічний технікум | Інформатика |
2 | Царюк Олена Олександрівна | Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 | Українська мова та література, зарубіжна література |
3 | Малюга Оксана Володимирівна | Маріупольський НВК "гімназія-школа" №1 | вчитель початкових класів |
4 | Латюк Тетяна Петрівна | Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 | Початкові класи |
5 | Будченко Лариса Вікторівна | Маріупольський електромеханічний технікум | хімія |
6 | Львова Лариса Олександрівна | Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 64 | трудове навчання, технології, ОТМ |
7 | Гречка Володимир Сергійович | Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 17 | історія |
8 | Пилипенко Олена Олександрівна | Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мангушського району | англійська мова |
9 | Шевченко Оксана Анатоліївна | Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 імені Миська Є.М. | біологія |
10 | Федай Алла Миколаївна | Маріупольський НВК "гімназія-школа"№1 | математика |
11 | Ільїна Наталя Василівна | Заклад загальної середньої освіти № 20 | Біологія |
12 | Зіброва Наталя Володимирівна | Маріупольський НВК «Загальноосвітня школа-ліцей інформаційних технологій» №69» | Біологія та хімія |
13 | Губська Олена Федорівна | Навчально-виховний комплекс "Гімназія-школа № 27" | математика, алгебра, геометрія |
14 | Зайченко Олена Володимирівна | Маріупольська загальноосвітня школа I - III ступенів № 24 | учитель початкових класів |
15 | Руднєва Ірина Олександрівна | Маріупольський навчально-виховний комплекс "колегіум-школа" №28 | педагог-організатор, учитель трудового навчання |
16 | Зайцева Любов Володимирівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 | історія, правознавство |
17 | Малікова Лариса Анатоліївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 | Фізика, астрономія |
18 | Замуруєва Ольга Степанівна | Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є. М. | Початкова школа |
19 | Шека Ольга Анатоліївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 | англійська мова |
20 | Коновалова Тетяна Петрівна | Заклад загальної середньої освіти № 20 | Російська мова та зарубіжна література,українська |
21 | Філь Світлана Іванівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 | українська мова та література |
22 | Рудас Тетяна Петрівна | Маріупольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 37 | Соціально-побутове орієнтування, основи економічних знань, музичне мистецтво. |
23 | Дубасова Тетяна Іванівна | Маріупольський електромеханічний технікум | Основи психології |
24 | Шувалова Олена Юріївна | Навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 14" | російська мова, зарубіжна література |
25 | Шарапа Ірина Миколаївна | Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 імені Миська Є.М. | Хімія |
26 | Комісарова Ірина Миколаївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 | географія |
27 | Лях Наталія Григорівна | Стародубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мангушський район, за сумісництвом - Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів | Математика та інформатика |
28 | Чупіка Світлана Миколаївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 | Історія, правознавство, громадянська освіта, культура добросусідства |
29 | Кирильченко Любов Михайлівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 | українська мова й література, зарубіжна література |
30 | Яшарова Галина Олексіївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 | Українська мова та література, вчитель з основ здоро´я та зарубіжної літератури |
31 | Мельник Олена Миколаївна | Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 55 | Математика |
32 | Авілова Олена Василівна | Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 | українська мова та література, директор |
33 | Примаченко Ольга Володимирівна | Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради | українська мова та література |
34 | Красноярова Ірина Володимирівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені 33 | історія, правознавство |
35 | Кукуруза Катерина Сергіївна | Дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок №166 «Діоскурія» | Христіанська етика |
36 | Фомичова Ірина Василівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 51 | директор закладу, вчитель історії, громадянської освіти, правознавства |
37 | Дмитренко Євгенія Вікторівна | Маріупольська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів | Українська мова і література, російська мова, зарубіжна література, |
38 | Рябчун Наталія Степанівна | Маріупольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 57 | хімія, біологія, екологія |
39 | Грабовецька Наталія Михайлівна | Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Є.М. | Інформатика |
40 | Стоцієнко Алла Іванівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 56 | Російська мова та інтегрований курс "Література" |
41 | Аннабердієва Лариса Борисівна | Маріупольський навчально-виховний комплекс "Колегіум-школа"№1" | російська мова, українська мова, інтегрований курс "Література" |
42 | Поліщук Ольга Степанівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51 | педагог - організатор |
43 | Коломоєць Олена Миколаївна | Республіканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Нікольського району | вчитель географії, біології та економіки |
44 | Ярова Анастасія Олександрівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51 | англійська мова |
45 | Силюкова Ольга Іванівна | Маріупольський НВК "гімназія-школа" №1 | учитель початкових класів |
46 | Агванян Олена Володимирівна | Маріупольська загальноосвітня школа №53 І-ІІІ ст. | початкові класи |
47 | Глебова Тетяна Володимирівна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 | Українська мова та література. |
48 | Гречановська Ірина Віталіївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 | українська мова і література |
49 | Юрочко Світлана Анатоліївна | Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 імені Миська Є. М. | Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики |
50 | Мукосєєнко Ольга Анатоліївна | Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 | Інформатика |